Hakkımızda

Hazır sipariş, gıda sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin, teknolojinin son olanaklarını kullanarak kolay ve ucuzca kullanarak mevcut müşterilerine kolaylıklar sağlayan ayrıca yeni müşteriler de edinmesini hedefleyen bir platformdur.


Temelleri 2016 yılının Temmuz ayında Mehmet Kerem Tiryaki tarafından atılan Hazır sipariş Ocak 2019'da Hadi Yemek A.Ş. adı altına adıyla ticari faaliyetlerine başlamıştır.

Hazır sipariş restoranların kendi websitelerini, 10 dakika gibi kısa bir sürede kolayca yapmalarına imkan sağlar. Sosyal medya hesaplarını etkin yönetlemerini ve burdan da fayda görebilmelerine olanak verir.


Hazır sipariş, işletme sahiplerine de işlerini çok kolaylaştıracak hizmetler ve araçlar sunar. Hazır sipariş üyesi iş yeri olarak siparişlerinizi defterden ve telefonla yönetme karmaşasından hemen kurtulabilirsiniz.

Hazır sipariş, sipariş sonrasında da müşteriler ile ilişkilerinizi bir sonraki seviyeye taşır ve yeni çağa ayak uydurmanızı sağlar.

Gıda sektöründe faaliyet gösteren işletmelere sipariş yönetimi konusunda sunduğumuz faydalara ek olarak, internet mecrasında tanıtımlarını yapabilecekleri ve işletmelerinin bilinirliklerini artırabilecekleri benzersiz bir mecra sunuyoruz. Bu sayede müşteri portföylerini genişleten işletmelere direk maddi kazanç sağlamış oluyoruz.

Sunduğu hizmetler ve sağladığı faydalar ile Hazır sipariş gıda sektörünün işleyişini yeni çağa ayak uydurmayı kendine misyon edinmiştir. Siz de dilerseniz işletme sahibi olarak Hazır sipariş sistemini kullanmaya başlayın ve sunduğumuz hizmetlerin farkını yaşamaya hemen başlayın!